Na co se můžete těšit v srpnovém dTestu?

Obsah červencového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 7/2022 Obsah červencového dTestu

V srpnu pokračuje naše série testů výrobků spojených s létem, konkrétně letním osvěžením a cestováním. Otestovali jsme ale také dva druhy domácích spotřebičů, které se využívají celoročně, a nakoukneme i do kategorie elektroniky.

Připravili jsme pro vás tyto testy:

Vysavače – Od září budou vysavače mít energetické štítky. Bude limitován jejich maximální příkon a zároveň bude stanovena minimální sací účinnost. Ještě před touto změnou přineseme výsledky testů řady modelů.

Ledové čaje – Co pijeme, když se rozhodneme zahnat žízeň nápojem prodávaným pod názvem ledový čaj? To jsme nechali zjistit v laboratoři, kam jsme poslali černé i zelené ledové čaje.

Sušičky – Do posledního testu praček jsme zařadili i několik modelů se sušičkou. Nyní se podíváme, jak jsou na tom samostatné sušičky s kvalitou sušení, spotřebou elektrické energie, délkou programů a dalšími parametry. Otestovali jsme výrobky s tepelným čerpadem i bez.

GPS aplikace – Zjišťovali jsme, jaká je úroveň mobilních aplikací, které nás mají navést k cíli cesty a kterým mnoho lidí dává přednost před klasickými GPS navigacemi. Podívali jsme se na placené aplikace i verze nabízené zdarma.

Videoprojektory – Přístroje, které známe hlavně z kanceláří, mohou být i zajímavou variantou pro domácí projekce filmů a další zábavy na velkém plátně. V srpnovém dTestu se dozvíte, co vám mohou nabídnout a jak dopadlo srovnání vybraných modelů.

Vedle testů se jako vždy můžete těšit na zajímavé informace z oblasti financí a spotřebitelských práv.

Přihlásit