Soutěž: Nevydařená dovolená

Obsah únorového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 2/2023 Obsah únorového dTestu

Vydáno: 21.7.2014   

Vyrazili jste na dovolenou s cestovní kanceláří a dočkali jste se nemilého překvapení v podobě špatného ubytování, nekvalitních služeb, špíny či dalších nepříjemností? Pak jste si jako informovaní spotřebitelé určitě pořídili fotodokumentaci pro případ reklamace. S fotografiemi toho, co na dovolené nebylo "tak úplně jako z katalogu" se můžete pochlubit i nám a vyhrát za to předplatné dTestu.

Když jsme čtenáře a čtenářky vyzvali k zasílání fotografií z nevydařené dovolené před třemi lety, vznikla fotogalerie, kterou si můžete prohlédnout níže v tomto článku. Většina fotografií je označena procentem, které vyčísluje slevu z ceny zájezdu, již můžete za vyobrazený nedostatek požadovat po cestovní kanceláři podle tzv. Frankfurtské tabulky slev.

Také fotky, které nám zašlete letos, využijeme k dalšímu informování spotřebitelů o jejich právech při cestování a reklamacích zájezdů a služeb cestovních kanceláří, a to na našich webových stránkách a v sociálních sítích.

Fotografie do soutěže zasílejte do 29. 7. 2014 na adresu soutez@dtest.cz. Mělo by se jednat o fotografie pořízené v posledních dvou letech. Jejich zasláním na výše zmíněnou e-mailovou adresu dáváte dTest, o.p.s. souhlas s dalším využitím fotografií. Autory či autorky tří nejzajímavějších e-mailů odměníme ročním předplatným časopisu dTest včetně přístupů do placené sekce webových stránek s výsledky testů tisíců výrobků. Pokud vítěz/-ka již předplatné má, bude mu/jí prodlouženo o dvanáct měsíců.

Přihlásit