Chystáme speciál dTest Plus Finance

Obsah lednového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 1/2023 Obsah lednového dTestu

Majitelé předplatného dTest Plus se mohou již brzy těšit na první speciální vydání dTestu s tématem financí. Ve schránkách se objeví spolu se srpnovým vydáním dTestu a přinese informace, které každý zodpovědný spotřebitel potřebuje mít o úvěrech, spoření a pojištění.

Předplatné dTest Plus je rozšířené předplatné, které oproti běžné verzi obsahuje navíc dvě speciální vydání a DVD s archivem testů a bonusovými materiály.

Pro předplatitele, kteří počínaje lednem 2014 prodlouží své předplatné o další rok, je toto předplatné k dispozici automaticky za cenu běžného předplatného jako odměna za věrnost. Cena předplatného dTest Plus pro nové zákazníky je 1099 Kč.

Pokud předplatné dTest Plus zatím nemáte a měli byste o něj zájem už nyní, aby vám neuniklo letošní speciální vydání s tématem financí, můžete nám zatelefonovat na číslo 241 404 922 a my vám vystavíme předčasnou objednávku prodloužení o další rok. Po její úhradě se zařadíte mezi držitele předplatného dTest Plus a budete moci hned využívat jeho výhod.

Přihlásit