Který operátor je pro vás nejlevnější?

Obsah květnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 5/2024 Obsah květnového dTestu

Cena za hovory, sms, data hraje klíčovou roli v reklamách mobilních operátorů. Vždyť kdo by nechtěl ušetřit? Aktualizovali jsme pro vás slovenskou verzi srovnávače tarifů, který podle zadaných parametrů najde nejvhodnější nabídku operátora, a prozradí, jaký tarif či předplacená karta je nejvhodnější právě pro vás.

Nezávislý srovnávač mobilních tarifů najdete na adrese www.dtest.sk/tarify.

Srovnávač vám pomůže rozhodnout se pro konkrétní tarif nebo předplacenou kartu podle toho, kolik odhadem provoláte minut, pošlete sms a jak moc využíváte mobilní data. 

Počítáme s tím, že ne každý spotřebitel dokáže předem říci, kolik minut, na které číslo a do které sítě bude volat. Proto je v našem srovnávači vždy zohledněna maximální cena, kterou zaplatíte, ať voláte do kterékoliv sítě.

Na rozdíl od svých komerčních kolegů je náš srovnávač zcela nezávislý na mobilních operátorech a poskytuje objektivní informace o nabídkách mobilního volání a internetu v mobilu, aniž by vás nutil k zakoupení jakéhokoli konkrétního tarifu.

Máte-li detailnější znalost problematiky, specifické potřeby či dokážete-li své chování při telefonování spolehlivě předvídat, prozkoumejte při výběru určitě i stránky jednotlivých operátorů.

Nenechte se omezit reklamou ani tlakem vašeho stávajícího operátora a vyberte si podle toho, co opravdu potřebujete vy.

Přihlásit