Co přinese květnový dTest?

Obsah červnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 6/2021 Obsah červnového dTestu

S květnovými testy se vypravíme na cyklistickou projížďku, k ohýnku, do kuchyně i kanceláře. Mysleli jsme i na blížící se sezónu dovolených a vaše finance.

Připravili jsme pro vás tyto testy:

Špekáčky – Díky pěknému počasí mají mnozí z vás možná první letošní opekání "buřtů" už za sebou. Zatímco jste opékali, my jsme testovali. Nezávislá laboratoř se zaměřila mimo jiné na některé zaručené tradiční speciality z řad špekáčků.

Cyklistické přilby – Také jízdní kola přišla letos ke slovu dříve než v jiných letech. Do sedla byste neměli sedat bez přilby na hlavě, a proto jsme pro vás otestovali právě tuto část cyklistické výbavy.

Myčky nádobí – Jeden z nejžádanějších testů přinese výsledky nově otestovaných modelů myček, u kterých nás zajímala kvalita i délka mycího cyklu, spotřeba vody a elektrické energie, obsluha, zpracování nebo hlučnost.

Tiskárny – V nejnovějším testu multifunkčních inkoustových i laserových zařízení jsme věnovali mimo jiné pozornost spotřebě náplní. Ta se může rapidně lišit podle toho, zda na konkrétní tiskárně tisknete průběžně, nebo jen příležitostně.

Mikrovlnné trouby – Podívali jsme se pod plechy jednoduchým mikrovlnným troubám i přístrojům vybaveným grilem a prozradíme vám, co dokážou, kolik u toho spotřebují energie i jak jsou na tom s bezpečností.

Vedle testů jsme do květnového čísla zařadili mimo jiné článek o běžných účtech a článek o výběru zájezdu. Těšit se můžete i na další užitečné informace.

Přihlásit