Co přinese dubnový dTest?

Obsah únorového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 2/2023 Obsah únorového dTestu

Po robotech v domácnosti se podíváme na roboty na zahradě. Přineseme také test jednoho z nejdůležitějších spotřebičů moderní domácnosti a nezapomeneme samozřejmě ani na potraviny.

Těšit se můžete na tyto testy:

Robotické sekačky – Představa pravidelného sekání trávníku bez nachozených kilometrů je lákavá. Proto jsme se podívali na to, jak si s tím poradí zařízení, která svým názvem slibují zastat práci za vás.

Pračky – Oblíbený test nabídne nejen výsledky předem plněných automatických praček, ale také pohled na kombinované přístroje - pračky se sušičkou. Dokáže jeden výrobek plnohodnotně zastat práci obou?

Hořčice – Na věrnou družku párku se podobně jako na jiné potraviny vztahuje řada legislativních požadavků. Náš test prozradí, jak v jejich světle obstojí plnotučné hořčice nabízené na českém trhu.

Vanilkové a vanilinové cukry – Než se pustíte do pečení či konzumace sladkých velikonočních lahůdek, nezapomeňte se podívat, co se vlastně skrývá v sáčcích s vanilkovými a vanilinovými cukry.

Letní pneumatiky – Ač počasí už několik týdnů zimu nepřipomíná ani vzdáleně, přezout naše čtyřkolé společníky do letního smíme oficiálně až po 31. březnu. Náš test pomůže s výběrem pneumatik o rozměrech 175/65 R14 a 195/65 R15.

Chybět nebudou ani články z oblasti financí a spotřebitelských práv.

Přihlásit