Test zimních pneumatik 2006

Publikováno v časopise 12/2006

I když zimní pneumatiky mají na rozdíl od těch letních vlastnosti, které zvyšují vaší bezpečnost během nepříznivého počasí, mnozí stále nepřezouvají. Neriskujte zbytečné své zdraví či život a pořiďte si optimální zimní pneumatiky.

Co zjistil náš test o zimních pneumatikách?

Pro sváteční jezdce: Pro sváteční řidiče je vhodné celoroční obutí. I na to jsme se v našem testu zaměřili a víme, které výrobky jsou nejlepší. Jaké pneumatiky jsou přiměřeným kompromisem mezi letními a zimními?

Zimní pneumatiky: Na kolik vás přijdou zimní pneumatiky a jak je to s jejich kvalitou? Některé jsou hodně drahé, ale je bezpečné kupovat si levné pneumatiky? Jak u kterých značek. Poradíme vám, které jsou nejlepší a se kterými získáte kvalitu za přiměřenou cenu.

Skladování pneumatik: Budete-li pneumatiky správně skladovat, prodloužíte jejich životnost. Jak je skladovat a co udělat před jejich uložením? Poradíme vám.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na zimní pneumatiky. Které jsou bezpečné a jak je skladovat? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - zimní pneumatiky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Zimní pneumatiky 2006 (32 výrobků)
poslední aktualizace: 1.12.2006


Přihlásit