Co přinese únorový dTest?

Obsah březnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 3/2024 Obsah březnového dTestu

Únorové vydání přinese informace užitečné pro vaši kuchyni, obývací pokoj i domácí dílnu. Na jaké testy se můžete těšit? 

Topinkovače – Opekájí chleba pomocí ohřevu infračerveným zářením. Které v tomto úkolu obstojí nejlépe a zároveň jsou bezpečné a pro uživatele příjemné?

Zakysaná smetana – Mnohé zakysané smetany obsahují škrob, i když pro jeho přítomnost v těchto mléčných výrobcích není z pohledu spotřebitele žádný důvod. Zaměřili jsme se na množství škrobu v jednotlivých výrobcích i na zjištění, zda jsou smetany, které nemají škrob uveden ve složení, skutečně "čisté".

Příklepové vrtačky a aku vrtací šroubováky - Vyzkoušeli jsme šroubování, vrtání do měkkých materiálů i vrtání s příklepem.

AV receivery - O kvalitě zvuku nejvíce rozhodují reproduktory a jejich nastavení. Co vše ale dokáží ovlivnit AV receivery alias zesilovače a který po připojení kvalitních reproduktorů předvedl nejlepší výkon? 

Fotoaparáty – Trh je zaplavován novými a novými modely. Vyzkoušeli jsme vlastnosti fotoaparátů několika různých kategorií a mimo jiné jsme porovnali klasické kompakty s fotoaparáty v chytrých telefonech.

Přihlásit