Mini test: Tělové mléko do sprchy

Obsah červencového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 7/2022 Obsah červencového dTestu

Publikováno v časopise 1/2014

Oplachovatelné tělové mléko do sprchy je novinkou společnosti Nivea. Slibuje dlouhotrvající hydrataci a přitom ho stačí použít v rámci sprchování. V testu však nepřesvědčilo.

Zejména v zimě je zapotřebí chránit suchou pokožku před poškozením. Hydratační tělové mléko tomu dokáže pomoci. Ty nejlepší dovedou poskytnout pokožce hydrataci po dobu 24 hodin i déle. Používají se po sprchování, aby pokožce vysušené mýdlem dodaly zpět vláčnost a vlhkost. Klíčem k dlouhotrvající hydrataci je schopnost proniknout hlouběji do kůže.

Společnost Beiersdorf, výrobce kosmetiky značky Nivea, přišla se zdánlivě revolučním řešením. Není to ani tradiční tělové mléko, ani dnes celkem běžná kombinace pleťového mléka a sprchového gelu. Nová tělová mléka Nivea se používají po umytí přímo ve sprše, kde se také oplachují. Slibují přitom obdobné účinky jako tradiční tělové přípravky, jejich aplikace je pohodlná a ještě ušetříte pár minut času. Je skutečnost tak reklamně růžová? To se dozvíte po přečtení celého článku.Diskuze

Diskuze je dostupná pouze pro přihlášené uživatele.

Přihlásit