Co najdete v lednovém dTestu?

Obsah říjnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 10/2022 Obsah říjnového dTestu

V lednovém vydání si přijdou na své mimo jiné řidiči a řidičky, milovníci sladkých oplatek, hudební fanoušci a všichni, kdo spoléhají na pomoc techniky v kuchyni nebo při čištění zubů.

Můžete se těšit na tyto testy:

Mikro hi-fi sytémy–  Jsou tak malé, že svými rozměry mohou budit podezření na nízkou kvalitu a sílu jimi reprodukovaného zvuku. Na toto kritérium se tedy náš test zaměřuje především.

Oplatky – Po neveselých zjištěních o obsahu zdraví nebezpečných  transmastných kyselin v jedlých tucích jsme zkoumali jejich obsah v oplatkách a trubičkách plněných krémem.

Stolní mixéry – Prozradíme, jak jsou tito praktičtí kuchyňští pomocníci výkonní, jak se obsluhují i jak jsou na tom s bezpečností.

GPS navigace Jen pár hráčů na trhu, ale hodně modelů. Jak moc se od sebe liší? Otestovali jsme malé i větší přístroje na dálnicích i ve městech

Elektrické zubní kartáčky Test pro všechny, kdo mají rádi, když za ně část práce při čištění zubů odvede technika.

Vedle testů najdete v lednovém vydání dTestu například články o smluvních pokutách podle nového občanského zákoníku, cenách elektrické energie či úspěšně vyřešených spotřebitelských kauzách roku 2013.

Přihlásit