Prosincový dTest: Co pro vás chystáme?

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2022 Obsah prosincového dTestu

Prosincové vydání dTestu přinese informace pro milovníky a milovnice kávy, nastávající rodiče, hospodyně chystající vánoční cukroví nebo ty, kdo uvažují, že (si) pod stromeček nadělí tablet.

Můžete se těšit na tyto testy:

Tablety–  Nabídneme výsledky testů modelů uvedených na trh v průběhu letošního roku. Dárek pro sebe či své blízké budete moci vybírat z levnějších i dražších výrobků.

Rozinky a arašídy – Podívali jsme se na obsah mykotoxinů v  pochutinách spojených s Vánocemi - rozinkách a arašídech.

Kávovary – Pákové přístroje pro opravdové znalce, automatické modely jako výkonné stroje nebo kapslové kávovary tolik oblíbené v domácnostech. Dozvíte se, jak obstály v našem testu.

Kočárky Dlouhodobě velmi žádaný test, o který nám píšete. Na základě vašich přání jsme otestovali další modely. Zaměřili jsme se přitom opět na praktické užití, ale i na uživatelské pokyny, varování na výrobcích a bezpečnost.

Hlásiče požárů Včasné upozornění na požár může ochránit vás i váš majetek. Je tedy dobré vědět, zda hlásiče požárů opravdu fungují.

Vedle testů najdete v prosincovém vydání dTestu například články o aukčních portálech, nákupech na splátky a další užitečné informace pro spotřebitele.

Přihlásit