Nová služba VašeStížnosti.cz má úspěch

Obsah srpnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 8/2022 Obsah srpnového dTestu

Koncem října jsme spustili službu VašeStížnosti.cz, která pomáhá spotřebitelům a podnikatelům najít dohodu ve vzájemných sporech, jež by jinak mohly skončit třeba až u soudu. Zkušenosti z prvních týdnů provozu ukazují na velký zájem spotřebitelů.

K 15. listopadu 2013 bylo na stránce www.vasestiznosti.cz publikováno více než 200 stížností. Další zhruba stovkou se tou dobou právě zabývali naši právní poradci a tvořili k nim stanoviska. Vysoké počty stížností v řešení ukazují, že podobná služba zaštítěná spotřebitelskou organizací v České republice dosud chyběla. Potěšující zprávou jsou i první stížnosti vyřešené ke spokojenosti spotřebitelů a podnikatelů.


Hledejte smír s naší pomocí

Služba VašeStížnosti.cz funguje jednoduše: na internetové stránce vložíte stížnost na konkrétní subjekt, kterou si přejete smírně vyřešit. dTest vypracuje k vaší stížnosti stanovisko a předá ji konkrétnímu podnikateli k vyřešení. V tu chvíli se také stížnost objeví veřejně na stránce www.vasestiznosti.cz. Způsob, jakým podnikatel na stížnost zareaguje, uvidí všichni návštěvníci stránek. Podnikatelé jsou tak motivováni být ke svým zákazníkům co nejvstřícnější.

Službu VašeStížnosti.cz poskytujeme spotřebitelům i podnikatelům zdarma. Jsme rádi, že můžeme touto cestou přispívat ke smírnému řešení sporů a bude nám potěšením, když své stížnosti budete řešit s naší pomocí.

Přihlásit