Test dětských vysokých židlí 2007

Publikováno v časopise 9/2007

Chystáte se pořídit své malé ratolesti vysokou židli? Podrobili jsme testu 15 výrobků a zjistili jsme, že ne na všechny se lze spolehnout. Jaké jsou nedostatky těchto židlí a co byste o nich měli vědět?

Co zjistil náš test o dětských vysokých židlích?

Děti versus dětské vysoké židle: Stále častěji se setkáváme s nebezpečnými výrobky, které jsou určené těm nejmenším. Mezi ně patří i některé vysoké židle. Jejich bezpečnost se už dříve ukázala jako nedostatečná. Náš test u některých výrobků toto riziko potvrdil.

Pohodlnost dětských vysokých židlí: Dbejte také na to, abyste vybrali takovou židli, na které se vašemu malému potomkovi bude dobře sedět. Důležité je, aby se mohl opřít a pohodlně si položit stehna. Máme různé výrobky - kombinace žídle-stůl, skořepinové židle a nastavitelné židle.

Stabilita: Která vysoká židle má absolutní stabilitu a zaručí stoprocentní bezpečí pro vaše dítě? Je to smutné, ale taková židle ještě neexistuje.

Možnost proklouznutí: Bohužel se u mnohých modelů objevuje možnost proklouznutí. Vysoká židle by neměla mít příliš volného prostoru.

Sestavení židlí: Důležité je vybrat si takový výrobek, který snadno a bez chyb sestavíte. Někdy se vám to ovšem nepovede a nemusí to být kvůli vaší nešikovnosti. Některé výrobky jsou dodávané s vadou.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na dětské vysoké židle. Jsou pro vašeho potomka bezpečné? Ne všechny. Předplaťte si náš test a budete vědět, se kterými výrobky bude váš potomek v bezpečí.


Testované výrobky - dětské židle (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Dětské židle (30 výrobků)
poslední aktualizace: 1.9.2007


Přihlásit