Upozorňujte na nešvary a vyhrajte předplatné

Obsah únorového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 2/2024 Obsah únorového dTestu

Nabízíme nástroj, který pomáhá upozorňovat na spotřebitelské nešvary. Budete-li jej pilně využívat, můžete získat půlroční předplatné dTestu.

Plesnivé či shnilé potraviny či obří cedule hlásající výhodnou akci, pod níž nalezneme zboží za běžnou cenu....mnoho zákazníků má někdy pocit, že si z nich prodejci dělají "dobrý den".

Vytvořili jsme pro vás mapovou aplikaci Nešvarník, díky které můžete zveřejnit všechny nešvary, na které narazíte při nakupování nebo sjednávání služeb. Současně v aplikaci uvidíte, jaké nekvalitní zboží, klamavé praktiky či kuriozity odhalili spotřebitelé ve vašem okolí a my přidáme informace o nelichotivých zjištěních dozorových úřadů.

Nešvary mohou do aplikace vkládat pouze registrovaní uživatelé. Jako předplatitelé časopisu dTest můžete pro přihlášení do Nešvarníku využít své přihlašovací údaje do webové sekce dTestu. Pokud předplatné dTestu ještě nemáte, můžete se k používání Nešvarníku zdarma zaregistrovat přímo na www.nesvarnik.cz.

Sdílejte své zkušenosti na www.nesvarnik.cz, ať lidé ve vašem okolí vidí, čemu se mají vyhnout. Brzy spustíme Nešvarník také v podobě mobilní aplikace pro chytré telefony, díky které budete moci nešvary sdílet a sledovat přímo při nakupování. Jako první se dočkají uživatelé telefonů s operačním systémem Android, následovat bude Apple iOS.

Třem z vás, kteří do konce června upozorní na nejvíce nešvarů ve svém okolí, zašleme půlroční předplatné časopisu dTest. Dosavadní předplatitelé mohou své předplatné prodloužit či věnovat výhru jako dárek.

(Příspěvky procházejí pravidelnou kontrolou z hlediska jejich aktuálnosti a relevantosti)

Přihlásit