Soutěž o nejabsurdnější reklamu na zadlužování

Obsah únorového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 2/2024 Obsah únorového dTestu

Vydáno: 11.1.2013   

Časopis dTest si před Vánocemi vzal na mušku reklamu na spotřebitelské úvěry. Nyní vyhlašuje soutěž, která má spotřebitele upozornit na zbytečné zadlužování.

Časopis dTest ve spolupráci se serverem www.bankovnipolatky.com vyhlašuje soutěž o nejabsurdnější reklamu na zadlužování. Vyzývá veřejnost, aby ve svém okolí hledala billboardy, inzeráty, maily, letáky, plakáty nebo jinou formu reklamy, která svádí ke zbytečnému zadlužování. Úlovky lze zasílat až do 15. března na e-mail: vrba@bankovnipoplatky.com s heslem „Reklama na zadlužování“.

Odborná porota z došlých reklam vybere ty nejkurióznější a jejich nálezce ocení ročním předplatným časopisu dTest. Inspiraci lze najít v galerii neetických reklam www.dtest.cz/galerie-uvery. Oficiální vyhlášení soutěže bude následovat 1. dubna.

Soutěž navazuje na úspěšnou kampaň proti zbytečnému zadlužování, kterou dTest od minulého roku soustavně vede. „Naši čtenáři nám sami posílali maily a fotky s reklamou, kterou považují za neetickou. Rozhodli jsme se tedy vyhlásit soutěž a tím jejich snahu ocenit,“ říká Miloš Borovička, právní poradce časopisu dTest a dodává: „Z některých reklam absurdita přímo čiší. Chceme, aby si spotřebitelé uvědomili, co se za nimi ve skutečnosti skrývá, protože mnohdy je pouze o snahu připravit budoucí dlužníky o vše.“

Kontakty pro média:
Miloš Borovička, borovicka@dtest.cz, tel.: +420 602 519 828
Patrik Nacher, p.nacher@bankovnipoplatky.com, tel.: +420 605 200 068

Poradenská linka časopisu dTest – 299 149 009 – je v provozu každý pracovní den od 9 do 17 hodin a spotřebitelé na ní mohou konzultovat s právními poradci časopisu dTest nejrůznější spotřebitelské problémy, a to za cenu běžného tarifu volání. Od svého spuštění v roce 2010 této možnosti využily již tisíce spotřebitelů a poradenská linka časopisu dTest se tak stala první a nejvyhledávanější cestou k řešení potíží, se kterými se zákazníci na trhu setkávají.

Občanské sdružení spotřebitelů TEST, založeno v roce 1992, je vydavatelem časopisu dTest. Na jeho stránkách jsou publikovány výsledky nezávislých a objektivních testů výrobků, varování před nebezpečnými a zdravotně závadnými výrobky, informace o právech, které chrání spotřebitele a posilují jejich postavení vůči prodávajícím a další rady Sdružení je součástí mezinárodní organizace International Consumer Research and Testing (ICRT) a evropské spotřebitelské organizace BEUC.
 

Přihlásit