dTest: Stop předraženým šmejdům

Obsah březnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 3/2018 Obsah březnového dTestu

O tom, co je dobré často nerozhoduje cena, známá značka a už vůbec ne mohutná reklama slibující zázraky. V dTestu to dobře víme. Kvalitu zboží na trhu sledujeme od roku 1992 a jsme jediní, kteří vydávají nezávislé testy a nepublikují žádnou reklamu.

Několik příkladů z poslední doby

Za nejhorší výrobek z testu napařovacích žehliček zveřejněného v únoru 2013, žehličku Solac CVG9605 New Electronic Evolution zaplatíte v obchodech v průměru 2030 Kč. Vítěze testu, Philips GC3320/02, přitom pořídíte za 910 Kč.
Mezi čtyřmi extra panenskými olivovými oleji, které byly v našem testu z října 2012 hodnoceny známkou nedostatečně, se octl i nejdražší výrobek celého testu - olej Basso Organic Extra Virgin Olive Oil for Kids. Sto mililitrů tohoto výrobku vás přijde na 76 Kč.
Vysavače Electrolux ZJM 6820 a Dyson DC 37 Animal turbine mají sice oba velmi dobrou účinnost vysávání (83, resp. 80 %), průměrná cena prvního z nich však činí 2310 Kč a za druhý zaplatíte 13220 Kč.

Roční předplatné dTestu stojí 790 Kč. Tyto peníze se vám mohou vrátit zpět během jediného nákupu. Díky speciální nabídce máte nyní možnost za tuto cenu získat balíček vydání z let 2013 a 2014 a navíc jako bonus praktickou brožuru vzorů pro řešení spotřebitelských problémů podle nového občanského zákoníku. Předplatné můžete objednat zde.

Co dalšího s dTestem získáte?

Součástí předplatného dTestu jsou přístup do online databáze výsledků testů více než 10 000 výrobků, služby spotřebitelské poradny zdarma, praktické dárky usnadňující každodenní život a nyní také mobilní aplikace dTest pro telefony s operačními systémy Android a iOS.

 

Jak pracujeme?

  • objektivně
    Výrobky nakupujeme anonymně v běžné obchodní síti. Výrobci ani prodejci nemohou ovlivnit náš výběr. Pro hodnocení výrobků používáme objektivní kritéria.
  • nezávisle
    Náklady na testy a další naši činnost hradíme z předplatného a z veřejných zdrojů. Spolupracujeme s největšími evropskými a světovými spotřebitelskými organizacemi. Testy probíhají v nezávislých laboratořích.
  • bez reklam
    Inzerenti ovlivňují nezávislost médií. V našem časopise ani na našich webových stránkách žádnou reklamu nenajdete.

Přihlásit