Test elektrických vertikutátorů 2013

Sdílejte

Publikováno v časopise 2/2013

Vertikutátory pomohou při jarní i podzimní údržbě trávníku. I levné přístroje splní svůj úkol stejně jako stroje několikanásobně dražší. Tři modely nejsou dostatečně bytelné. Kvalitní vertikutátor trávník provzdušní, aniž by jej poničil.

Co zjistil dTest o elektrických vertikutátorech?

Vertikutátor - pomocník na zahradě: Využívá se především při jarní a podzimní údržbě trávníku. Zbavíte se s ním stařiny a travní plsti, které znesnadňují pronikání vzduchu a vody ke kořínkům trávy.

Provzdušňujte bez poškození trávníku: Ne všechny elektrické vertikutátory to dokážou. Náš test ukázal, že kvalita není vždy přímo úměrná ceně.

Obsluha vertikutátoru: Testované přístroje se liší i v náročnosti obsluhy. Pohodlné jsou modely, u kterých lze nastavit hloubku vertikutace.

Naše testování: Při hodnocení jsme brali v potaz vertikutaci, obsluhu, kvalitu zpracování, bezpečnost, nežádoucí látky a hlučnost.

dTest je tu pro vás. Tentokrát se zaměříme na údržbu trávníků. Jaký elektrický vertikutátor bude pro vaše účely nejlepší? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.


Testované výrobky - elektrické vertikutátory (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Elektrické vertikutátory (11 výrobků)
poslední aktualizace: 31.1.2013


Přihlásit