Soutěž o nejabsurdnější reklamu na zadlužování

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2023 Obsah prosincového dTestu

Sdílejte

Vydáno: 11.1.2013   

Časopis dTest si před Vánocemi vzal na mušku reklamu na spotřebitelské úvěry. Nyní vyhlašuje soutěž, která má spotřebitele upozornit na zbytečné zadlužování. 

Časopis dTest ve spolupráci se serverem Bankovnipoplatky.com vyhlašuje soutěž o nejabsurdnější reklamu na zadlužování. Vyzývá veřejnost, aby ve svém okolí hledala billboardy, inzeráty, letáky, plakáty, e-maily, nebo jinou formu reklamy, která svádí ke zbytečnému zadlužování. Úlovky lze zasílat až do 15. března na e-mail: vrba@bankovnipoplatky.com s heslem „Reklama na zadlužování“.

Odborná porota vybere ze všech doručených reklam ty nejkurióznější a jejich nálezce ocení ročním předplatným časopisu dTest. Inspiraci lze najít v galerii neetických reklam www.dtest.cz/galerie-uvery. Oficiální vyhlášení soutěže bude následovat 1. dubna.

Soutěž navazuje na úspěšnou kampaň proti zbytečnému zadlužování, kterou dTest od minulého roku soustavně vede. Naši čtenáři nám sami posílali e-maily a fotky s reklamou, kterou považují za neetickou. Rozhodli jsme se tedy vyhlásit soutěž a tím jejich snahu ocenit.

Z některých reklam absurdita přímo čiší. Chceme, aby si spotřebitelé uvědomili, co se za nimi ve skutečnosti skrývá, protože mnohdy jde pouze o snahu připravit budoucí dlužníky o vše.

Přihlásit