dTest: Zaplaťte pár stovek, ušetřete tisíce

Přečtěte si nový dTest

Aktuální číslo časopisu dTest 1/2018 Přečtěte si nový dTest

dTest ví, co je dobré. Kvalitu zboží na trhu sledujeme od roku 1992. Jsme jediní, kteří vydávají nezávislé testy a nepublikují žádnou reklamu. O tom, co je dobré často nerozhoduje cena, známá značka a už vůbec ne mohutná reklama slibující zázraky.

Počítejte s námi

Sto gramů salámu Albert Quality Poličan, který v našem testu získal hodnocení dobře (64 %), vás přijde na 20 Kč. Za stejné množství výrobku Kostelecký Poličan hodnoceného nedostatečně (17 %) zaplatíte 37,50 Kč. Pračka Samsung WF70F5E0W2W/LE prokázala v testu velmi dobrou kvalitu praní (88 %) a v době testu činila její průměrná cena na trhu 9990 Kč. Za pračku Panasonic NA-168VX4WGN, která podle stejného testu pere pouze uspokojivě (53 %), chtěli ve stejné době prodejci v průměru 21 000 Kč.

Roční předplatné dTestu stojí 790 Kč. Tyto peníze se vám mohou vrátit zpět během jediného nákupu. Díky speciální nabídce máte nyní možnost za tuto cenu získat balíček vydání z let 2013 a 2014 a navíc jako bonus praktickou brožuru vzorů pro řešení spotřebitelských problémů podle nového občanského zákoníku. Předplatné můžete objednat zde.

Co dalšího s dTestem získáte?

Součástí předplatného dTestu jsou přístup do online databáze výsledků testů více než 12 000 výrobků, služby spotřebitelské poradny zdarma, praktické dárky usnadňující každodenní život a mobilní aplikace dTest pro telefony s operačními systémy Android a iOS.

 

Jak pracujeme?

  • objektivně
    Výrobky nakupujeme anonymně v běžné obchodní síti. Výrobci ani prodejci nemohou ovlivnit náš výběr. Pro hodnocení výrobků používáme objektivní kritéria.
  • nezávisle
    Náklady na testy a další naši činnost hradíme z předplatného a z veřejných zdrojů. Spolupracujeme s největšími evropskými a světovými spotřebitelskými organizacemi. Testy probíhají v nezávislých laboratořích.
  • bez reklam
    Inzerenti ovlivňují nezávislost médií. V našem časopise ani na našich webových stránkách žádnou reklamu nenajdete.

Přihlásit