dTest: Zaplaťte pár stovek, ušetřete tisíce

Obsah srpnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 8/2021 Obsah srpnového dTestu

dTest ví, co je dobré. Kvalitu zboží na trhu sledujeme od roku 1992. Jsme jediní, kteří vydávají nezávislé testy a nepublikují žádnou reklamu. O tom, co je dobré často nerozhoduje cena, známá značka a už vůbec ne mohutná reklama slibující zázraky.

Počítejte s námi

Sto gramů salámu Albert Quality Poličan, který v našem testu získal hodnocení dobře (64 %), vás přijde na 20 Kč. Za stejné množství výrobku Kostelecký Poličan hodnoceného nedostatečně (17 %) zaplatíte 37,50 Kč. Pračka Samsung WF70F5E0W2W/LE prokázala v testu velmi dobrou kvalitu praní (88 %) a v době testu činila její průměrná cena na trhu 9990 Kč. Za pračku Panasonic NA-168VX4WGN, která podle stejného testu pere pouze uspokojivě (53 %), chtěli ve stejné době prodejci v průměru 21 000 Kč.

Co dalšího s dTestem získáte?

Součástí předplatného dTestu jsou přístup do online databáze výsledků testů více než 12 000 výrobků, služby spotřebitelské poradny zdarma, praktické dárky usnadňující každodenní život a mobilní aplikace dTest pro telefony s operačními systémy Android a iOS.

 

Jak pracujeme?

  • objektivně
    Výrobky nakupujeme anonymně v běžné obchodní síti. Výrobci ani prodejci nemohou ovlivnit náš výběr. Pro hodnocení výrobků používáme objektivní kritéria.
  • nezávisle
    Náklady na testy a další naši činnost hradíme z předplatného a z veřejných zdrojů. Spolupracujeme s největšími evropskými a světovými spotřebitelskými organizacemi. Testy probíhají v nezávislých laboratořích.
  • bez reklam
    Inzerenti ovlivňují nezávislost médií. V našem časopise ani na našich webových stránkách žádnou reklamu nenajdete.

Přihlásit