Test fotoaparátů 2013

Sdílejte

Publikováno v časopise 1/2013

Rádi byste si z dovolené přivezli fotografie, za které se nebudete muset stydět? Pak právě vám jsou určeny následující stránky. Z naší pravidelně aktualizované on-line databáze jsme pro vás vybrali ty nejlepší základní i pokročilé kompakty. Pravidelné čtenáře nepřekvapí, že kvalita nemusí být drahá. Dobrý fotoaparát seženete už za zhruba tři tisíce. Při nákupu „naslepo“ je však snadné šlápnout vedle. Vyšší cena odpovídající výkony nezaručí.

Co zjistil dTest o fotoaparátech?

Kvalitní fotoaparát za příjemnou cenu: I když to zní jak z reklamy, skutečně lze na takové fotoaparáty narazit. Vybírejte však pečlivě, při lehkovážném výběru je snadné šlápnout vedle.

Široký výběr: Chcete fotit pod vodou? Hledáte fotoaparát s velkým přiblížením? Nabídka kompaktů je skutečně pestrá. Novinkou je fotoaparát s mobilním operačním systémem Android. Co vám tato kombinace přinese?

Kompakty pro náročnější: Ani náročnější fotografové nemusí přijít zkrátka. Kromě běžných kompaktů jsme testovali i pokročilejší přístroje s bohatší sadou manuálních funkcí či možností připojení příslušenství. Na tyto kompakty jsme byli přísnější a podrobili jsme je stejné sérii náročnějších testů, jakým vystavujeme fotoaparáty s výměnnými objektivy.

Naše hodnocení kompaktů: Při hodnocení kvality kompaktů jsme brali v potaz kvalitu snímků, videa, blesku, displeje či hledáčku a také snadnost obsluhy.

dTest je tu pro vás. Pravidelně testujeme fotoaparáty a přinášíme vám další výsledky testů. Orientujete se v obrovském množství fotoaparátů v obchodem? Který bude pro vás nejlepší? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.


Kompakty 2010-2012 (porovnat)

Pokročilé fotoaparáty 2010-2012 (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Kompakty 2010-2012 (327 výrobků)
poslední aktualizace: 3.1.2013
Pokročilé fotoaparáty 2010-2012 (120 výrobků)
poslední aktualizace: 3.1.2013


Přihlásit