Test vysavačů 2007

Sdílejte

Publikováno v časopise 10/2007

Jak je to s kvalitou dnešních vysavačů? Podrobili jsme je rozsáhlému testu, který je výsledkem společné mezinárodní spolupráce. Zaměřili jsme se na 23 modelů. Jaké jsou jejich vlastnosti?

Co zjistil náš test o vysavačích?

Mezinárodní test: Při testování jsme se soustředili na modely s různými technologiemi vysávání. Do mezinárodního testu byly zařazené i vysavače z nových zemí Evropské unie. Najdete tu i porovnání s modely, které se vyskytují na západním trhu. Jaké jsou výhody výrobků a jaké mají slabiny? Víme více.

Různé nečistoty versus vysavače: V testu jsme simulovali běžné používání vysavačů v domácnosti. Zaměřili jsme se na koberce, ale i jiné povrchy. Součástí testu je i zaměření na manipulaci a obsluhu, měření hluku a spotřebu elektrického proudu.

Hubice: Zaměřili jsme se na vysavače s klasickou hadicí i s hadicí turbo. Máme pro vás výsledky v přehledné tabulce.

Víření prachu: Mezi námi testovanými modely jsou i takové vysavače, které pouze víří prach a celkově je jejich kvalita pochybná. Které to jsou?

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na vysavače. Které skutečně vysávají kvalitně a které jen víří prach? Předplaťte si náš test a budete vědět více.</


Testované výrobky - vysavače (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Vysavače II 2007 (24 výrobků)
poslední aktualizace: 1.10.2007


Přihlásit