O srovnávači

Obsah červencového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 7/2024 Obsah červencového dTestu

Srovnávač spořicích účtů a termínovaných vkladů je určen pro všechny spotřebitele, kteří zvažují zhodnocení svých peněz formou spoření. Nabídka spořicích produktů je rozmanitá. Pro snadnou orientaci a srovnání jednotlivých produktů jsme pro vás vytvořili tento srovnávací nástroj.

Srovnávač vám při zadané výši vkladu a době uložení nabídne porovnání všech odpovídajících produktů, případně si můžete vybrat jen produkty určité zvolené banky či záložny.

Součástí srovnávače jsou detailní informace o produktech, například o měsíčních poplatcích za vedení účtu, výši minimálního vkladu, periodě připisování úroku, úrokové sazbě či pásmu, možnosti on-line správy, právních aspektech uzavření smlouvy, pojištění vkladu a dalších.

V případě termínovaných vkladů máte možnost ovlivnit míru zhodnocení volbou doby uložení vkladu. Náš srovnávač vám nabídne vždy nejvýhodnější variantu termínovaného vkladu.

Srovnávač spořicích účtů a termínovaných vkladů je zcela nezávislý a poskytuje objektivní informace o nabídkách spoření na českém trhu.

Přihlásit