Test automatických praček s předním plněním 2007

Publikováno v časopise 11/2007

Chcete si pořídit automatickou pračku s předním plněním? Testovali jsme je pro vás. Konkrétně jsme se soustředili na standardní modely střední cenové kategorie. Jaký je jejich výkon? Budete s nimi spokojení?

Co zjistil náš test o automatických pračkách s předním plněním?

Cena praček: Nesnažte se za automatickou pračku s předním plněním ušetřit za každou cenu. I když na druhou stranu dražší pračky slibující převratnou technologii vám zázrak také nepřinesou.

Pozor na kapacitu: Při výběru pračky je třeba vzít v potaz kapacitu bubnu. Námi testované modely mají převážně kapacitu sedmi kilogramů. Mnozí výrobci se vás budou snažit nalákat na co největší kapacitu. Je však třeba si uvědomit, že to není zárukou lepšího pracovního výkonu.

Testování praček: Přinášíme vám výsledky šesti modelů, které jsme testovali v praxi třemi nejpoužívanějšími programy - prací lázeň 40oC, dlouhý program pro praní bavlny, krátký program a program syntetika. Víme, jak konkrétní pračky dopadly.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na automatické pračky s předním plněním. Chcete o nich vědět více? Předplaťte si náš test.


Databáze testovaných výrobků

Pračky II 2007 (6 výrobků)
poslední aktualizace: 1.11.2007

Přihlásit