Webináře pro podnikatele zdarma

Obsah srpnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 8/2022 Obsah srpnového dTestu

Nabízíme další sérii bezplatných webinářů. Na jakou záruku má zákazník nárok a jak je to s dvouletou zárukou například u baterií? Jak zvládnout vánoční prodeje a výprodeje bez pokuty. Pokud tápete, poradí vám krátké a bezplatné webináře.

Záruka vs. životnost

  • Termín: 14.11.2012 10:00 
  • Na jakou záruku má zákazník nárok? Tři, šest, dvanáct nebo dvacet čtyři měsíců? Lze se dohodnout jinak? Proč zákazníci reklamují rozpor s kupní smlouvou měsíce po koupi a proč musím vyřídit reklamaci i týden před koncem záruční lhůty? Znát správné lhůty a zákazníka dobře poučit je základní povinností každého podnikatele. Krátký a bezplatný webinář vám pomůže udělat si přehled v problematice, varuje před nejčastějšími chybami obchodníků a vyvrátí mýty, které často kolují mezi zákazníky.
  • cena: zdarma

 

Tři rady jak zvládnout vánoční prodeje a výprodeje bez pokuty

  • Termín: 5.12.2012 10:00
  •  Jak správně označit slevu a zpropagovat akci? Co znamená mít věc skladem a do kdy musím dodat? Může zákazník vrátit po Vánocích rozbalené zboží? Krátký a bezplatný webinář vám pomůže udělat si přehled v problematice, varuje před nejčastějšími chybami obchodníků a vyvrátí mýty, které často kolují mezi zákazníky.
  • cena: zdarma

 

Pokud se domníváte, že potřebujete komplexnější informace o svých právech a právech vašich zákazníků, nabízíme dále celodenní kurzy spotřebitelských práv pro podnikatele. Pro bližší informace klikněte zde.

Přihlásit