dTest pomáhá při nákupech

Obsah červencového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 7/2020 Obsah červencového dTestu

Časopis dTest je pomocníkem, který pozná kvalitu výrobků, rozklíčuje složení potravin a poradí při spotřebitelských problémech. Seznamte se s naší novou mobilní aplikací a dalšími službami. Jsme tu pro všechny lidi, kterým není jedno, za co utrácejí své peníze.

dTest ví, co je dobré. Kvalitu zboží na trhu sleduje od roku 1992. Je jediný, kdo vydává nezávislé testy a nepublikuje žádnou reklamu. Za 20 let otestoval více než 15 000 výrobků a mimo jiné odhalil 550 těch, které ohrožují vaše zdraví vaše nebo vašich dětí.

 

Co získáte s předplatným dTestu?

Součástí předplatného dTestu jsou přístup do online databáze výsledků testů více než 9500 výrobků, služby spotřebitelské poradny zdarma, praktické dárky usnadňující každodenní život a nyní také mobilní aplikace dTest pro telefony s operačními systémy Android a iOS.

S předplatným dTestu máte přístup ke kompletním výsledkům testů na těchto webových stránkách i v mobilní aplikaci. Roční předplatné za zvýhodněnou cenu objednávejte na adrese uvedené na našem letáku.

Co umí nová aplikace dTest?

Díky mobilní aplikaci dTest stačí sáhnout do kapsy a :

 • přečtete si přímo v obchodě nebo doma na gauči rady, jak si vybrat to nejlepší pro vás
 • získáte rychlý přístup k spotřebitelským radám nebo můžete zavolat přímo do naší spotřebitelské poradně
 • podle čárového kódu poznáte nebezpečné výrobky případně je vyhledáte v aktuální on-line databázi
 • rozklíčujete složení potravin pomocí katalogu éček, tedy přídatných látek
 • snadno vyhledáte (ručně nebo přes čtečku čárových kódů) a seřadíte výsledky testů výrobků, které vás zajímají

 

Co za to?

Mobilní aplikace dTest funguje v telefonech s operačními systémy Android a iOS a je ke stažení zdarma. Zdarma jsou i všechny funkce v aplikaci s výjimkou výsledků testů, které se zobrazují přihlášeným předplatitelům. Aplikaci si můžete stáhnout přes odkazy níže, popřípadě zadejte v mobilním obchodě do vyhledávání slovo "dTest".

Aplikace dTest v Google Play

Aplikace dTest v AppStore

 

Jak pracujeme?

 • objektivně
  Výrobky nakupujeme anonymně v běžné obchodní síti. Výrobci ani prodejci nemohou ovlivnit náš výběr. Pro hodnocení výrobků používáme objektivní kritéria.
 • nezávisle
  Náklady na testy a další naši činnost hradíme z předplatného a z veřejných zdrojů. Spolupracujeme s největšími evropskými a světovými spotřebitelskými organizacemi. Testy probíhají v nezávislých laboratořích.
 • bez reklam
  Inzerenti ovlivňují nezávislost médií. V našem časopise ani na našich webových stránkách žádnou reklamu nenajdete.

Přihlásit