Test rodinných vozů a dětských autosedaček 2012

Sdílejte

Publikováno v časopise 11/2012

Umístit tři či dokonce čtyři děti v autosedačkách do automobilu není jednoduché. Na trhu jsou až sedmimístné vozy, ne všechny ale umožňují snadnou přepravu více dětí. Vyzkoušeli jsme, jak jsou rodinné vozy vhodné pro početnější rodiny.

Co zjistil dTest o rodinných vozech a dětských autosedačkách?

Rodinné vozy: Chystáte-li si koupit rodinný vůz, měli byste vědět, že ne všechny takové umožňují snadnou přepravu početné rodiny. Do kterých lze bez problémů instalovat více dětských autosedaček?

Problémy s instalací sedaček: Budete-li chtít do některých rodinných vozů instalovat více autosedaček, narazíte na četné problémy - špatně dostupné kotevní body isofix, omezenou délka bezpečnostních pásů atd.

Naše testování: Testovali jsme možnosti instalace autosedaček do 35 vozů. Z našich popisků se dozvíte, kolik autosedaček se do aut ve skutečnosti vejde. Máme pro vás k dispozici i grafická znázornění.

dTest je tu pro vás. Tentokrát přinese cenné informace těm, kteří si chtějí koupit rodinné auto pro početnější rodinu. Která auta vám skutečně umožňují bezproblémovou instalaci více dětských autosedaček? Předplaťte si časopis dTest a dozvíte se to.


Testované výrobky - dětské sedačky v autech (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Umístění dětských autosedaček (35 výrobků)
poslední aktualizace: 15.11.2012


Přihlásit