Test chytrých telefonů 2012 III.

Sdílejte

Publikováno v časopise 11/2012

Chytré telefony s operačním systémem Android jsou čím dál populárnější. Jejich nabídka je široká a pozitivní zprávou je, že i mezi nepříliš drahými přístroji se dá dobře vybrat. Zajímavá situace panuje rovněž v kategorii luxusních telefonů, jejichž společnost nedávno rozšířil nový model legendárního iPhonu. S nejlacinějšími smartphony si však mnoho zábavy neužijete. Chcete-li mobil pouze k volání a posílání SMS, dál číst nemusíte.

Co zjistil dTest o chytrých telefonech?

Úspěšné smartphony: V současné době si dobře vyberete i z levnějších modelů. Zajímavá situace panuje rovněž mezi luxusními přístroji. Úspěch má nový iPhone 5, ale na nejvyšší pozici není. Uhodnete, který smartphone se umístil na vyšší příčce?

iPhone 5 a jeho výhody i slabiny: Zajímá-li vás iPhone 5, potěšíme vás. Přineseme vám informace o jeho silných i slabších stránkách. Jaké jeho nedostatky jsme odhalili?

Jak je to s cenou: iPhone není levnou záležitostí, i proto u nás vede Android, který pohání modely různých cenových kategorií. Mezi nimi je řada telefonů s dobrým poměrem cena/výkon. Prozradíme vám, o jaké přístroje se jedná.

Naše hodnocení: Při hodnocení chytrých telefonů jsme se zaměřili na základní vlastnosti jako citlivost antény, kvalita displeje či snadnost obsluhy, dále na telefonování a psaní SMS, práci s internetem a e-maily či funkce fotoaparátu, hudebního přehrávače, videokamery, GPS a synchronizaci.

dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na chytré telefony. Přinášíme informace o nejnovějších modelech, ale i porovnání dalších smartphonů. Předplaťte si časopis dTest a naše testování vám pomůže při výběru vhodného přístroje.


Testované výrobky - mobilní telefony (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mobily a smartphony 2010-2015 (440 výrobků)
poslední aktualizace: 4.2.2016


Přihlásit