Webináře pro podnikatele zdarma

Obsah lednového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 1/2023 Obsah lednového dTestu

Jak se vyvarovat nekalých obchodních praktik při stanovování cen? Na jakou záruku má zákazník nárok a jak je to s dvouletou zárukou například u baterií? Pokud tápete, poradí vám krátké a bezplatné webináře.

Jak se vyvarovat nekalým obchodním praktikám při uvádění cen

  • Termín: 17.10.2012 10:00 (pokud vám termín nevyhovuje, zaregistrujte se pro informace o nových termínech)

  • Co je nekalá obchodní praktika a jak se na ní dívá právo a orgány dozoru? Kde je hranice mezi reklamním sloganem a protiprávním jednáním? Jak správně uvádět cenu a prezentovat marketingové akce? Podobné otázky by si měl klást každý podnikatel, protože nekalé obchodní praktiky jsou tvrdě postihovány při nejrůznějších inspekcích a jsou podkladem pro nemalé pokuty.

  • cena: zdarma

 

Záruka vs. životnost

  • Termín: 14.11.2012 10:00 (pokud vám termín nevyhovuje, zaregistrujte se pro informace o nových termínech)
  • Na jakou záruku má zákazník nárok? Tři, šest, dvanáct nebo dvacet čtyři měsíců? Lze se dohodnout jinak? Proč zákazníci reklamují rozpor s kupní smlouvou měsíce po koupi a proč musím vyřídit reklamaci i týden před koncem záruční lhůty? Znát správné lhůty a zákazníka dobře poučit je základní povinností každého podnikatele. Krátký a bezplatný webinář vám pomůže udělat si přehled v problematice, varuje před nejčastějšími chybami obchodníků a vyvrátí mýty, které často kolují mezi zákazníky.

Přihlásit