Výhodná nabídka dTestu pro čtenáře a čtenářky Cuketky

Obsah srpnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 8/2022 Obsah srpnového dTestu

Bio med s pesticidy, olivový olej se zbytky dávno zakázaného DDT, másla s nadměrným obsahem vody. Ale také kvalitní a cenově dostupné výrobky ve všech zmíněných kategoriích. Časopis dTest jako jediný na českém trhu provádí a publikuje nezávislé testy potravin a dalších druhů výrobků jako jsou domácí spotřebiče, výrobky pro děti a mnohé další. Využijte výhodné nabídky předplatného dTestu a budete mít jistotu, že své peníze utrácíte za prověřenou kvalitu.

5 důvodů, proč si pořídit předplatné dTestu

 • peníze vložené do předplatného se vám mohou vrátit už během jediného nákupu. Naše nezávislé testy mnohokrát ukázaly, že dražší výrobek není lepší než levnější konkurence.
   
 • jako předplatitelé získáte zdarma přístup do unikátní databáze výsledků více než 9000 testů na těchto webových stránkách.
   
 • s předplatným dTestu se stanete součástí velké rodiny spotřebitelů, kterou jen tak někdo neoklame. Informujeme vás o nástrahách trhu a bojujeme za vaše spotřebitelská práva.
   
 • praktické dárky, které nabízíme našim předplatitelům, vás potěší a  usnadní vám každodenní spotřebitelský život
   
 • penězi, které zaplatíte za předplatné, přispějete na realizaci dalších finančně náročných nezávislých testů, jejichž výsledky v budoucnu najdete v našem časopise. Pro zachování absolutní nezávislosti nezveřejňujeme v dTestu žádnou reklamu a příjmy z předplatného jsou tak hlavním zdrojem financování všech našich aktivit.

Přihlásit