Výhodná nabídka předplatného ročníků 2012 +2013

Obsah záříjového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 9/2023 Obsah záříjového dTestu

Mnozí z nás po létě provádějí inventuru v domácnosti a zjišťují, že bude potřeba dokoupit nebo vyměnit některý spotřebič či část vybavení. Hodí se proto znát výsledky nezávislých testů. Využijte speciální podzimní nabídky dTestu a získejte za výhodnou cenu předplatné až do konce roku 2013 a k němu jako bonus již vydaná čísla dTestu z roku 2012.

Chcete-li si objednat předplatné dTestu nebo se dozvědět více o speciálním balíčku 2012+2013, klikněte na tento odkaz. Pokud dTest zatím moc neznáte a chcete to změnit, stáhněte si na ukázku vzorové vydání zdarma.


5 důvodů, proč si pořídit předplatné dTestu

 • peníze vložené do předplatného se vám mohou vrátit už během jediného nákupu. Naše nezávislé testy mnohokrát ukázaly, že dražší výrobek není lepší než levnější konkurence.
   
 • jako předplatitelé získáte zdarma přístup do unikátní databáze výsledků více než 9000 testů na těchto webových stránkách.
   
 • s předplatným dTestu se stanete součástí velké rodiny spotřebitelů, kterou jen tak někdo neoklame. Informujeme vás o nástrahách trhu a bojujeme za vaše spotřebitelská práva.
   
 • praktické dárky, které nabízíme našim předplatitelům, vás potěší a  usnadní vám každodenní spotřebitelský život
   
 • penězi, které zaplatíte za předplatné, přispějete na realizaci dalších finančně náročných nezávislých testů, jejichž výsledky v budoucnu najdete v našem časopise. Pro zachování absolutní nezávislosti nezveřejňujeme v dTestu žádnou reklamu a příjmy z předplatného jsou tak hlavním zdrojem financování všech našich aktivit.

Přihlásit