Test elektrických zubních kartáčků 2007

Sdílejte

Publikováno v časopise 2/2007

Chcete i vy dát navždy sbohem klasickému zubnímu kartáčku a pořídit si jeho elektrickou verzi? Co od něj můžete čekat a jak kvalitní jsou jednotlivé modely? Podrobili jsme elektrické kartáčky důkladnému testování.

Co zjistil náš test o zubních kartáčcích?

O elektrickém zubním kartáčku: Sonické zubní kartáčky slibují mnohé. Nečekejte však, že práce s nimi bude jednodušší. I s nimi musíte čistit zuby důkladně. Nebudete-li dbát na správnou techniku čištění, elektrický kartáček vás nespasí.

Naše testování: Některým našim testujícím vadil hluk elektronického kartáčku a někteří dokonce uváděli, že jim vibrace způsobovaly mravenčení v ústech. Obecně však elektrické kartáčky čistí dobře. Prozradíme vám, které v našem testu dopadly nejlépe.

Nestačí vám jen zubní kartáček: Stejně jako klasický zubní kartáček nestačí ani jeho elektrická verze na mezizubní prostory. Nepodceňujte je. Tvoří 30% povrchu chrupu. Jak na ně? Pořiďte i mezizubní kartáček.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na zubní kartáčky. Dokáží zázraky, které slibují? Jak jsou na tom jednotlivé přístroje? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Databáze testovaných výrobků

Elektrické zubní kartáčky 2007 (4 výrobků)
poslední aktualizace: 1.2.2007


Přihlásit