Test chytrých telefonů 2012 II.

Sdílejte

Publikováno v časopise 7/2012

Mobilní telefony pro vás testujeme pravidelně a naší online databázi doplňujeme o výsledky nových přístrojů. Nyní v naší databázi přibylo dvaadvacet nově otestovaných mobilů. Podívejte se, jak dopadly.

Co zjistil dTest o mobilních telefonech?

 
Mobilní telefony: V rámci našeho testování získal pouze jeden mobil nejlepší známku. O jaký jde mobil a co může uživatelům nabídnout?
 
Jak je na tom Samsung: Kromě jiných značek jsme testovali i Samsug, konkrétně jeho nový top model. Přináší nové funkce a my chtěli vědět, jestli jsou pro praktické užívání mobilu přínosem. Jaký je náš závěr?
 
Výkon/cena: Naše online databáze mobilů vám také prozradí dobře hodnocené modely mající výhodný poměr cena/výkon. Podívejte se, jaké modely obsadily nejvyšší příčky. I vám to může pomoci rozhodnout se, jaký mobilní telefon zvolíte.
 
dTest je tu pro vás. Neustále pro vás testujeme mobilní telefony a přinášíme vám jejich výsledky. Chystáte se na nákup nového mobilního telefonu? Seznamte se s kompletními výsledky nových i dřívějších testů mobilů. Najdete je na www.dtest.cz/mobily.

Testované výrobky - mobilní telefony (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mobily a smartphony 2010-2015 (440 výrobků)
poslední aktualizace: 4.2.2016


Přihlásit