Test dámských holicích strojků 2012

Publikováno v časopise 7/2012

Dámy, víte, jaký holicí strojek si vybrat, aby výsledkem byla hladká a nepodrážděná pokožka? Testovali jsme různé druhy dámských holicích strojků a přinášíme vám výsledky.

Co zjistil dTest o dámských holicích strojcích?

 
Dámské versus pánské holicí strojky: Zamýšlela jste se někdy nad tím, v čem se liší dámské a pánské holicí strojky? Zjistili jsme, že žena se kvalitně může oholit i pánským strojkem, který je levnější.
 
Holení v laboratoři: V rámci testování dámských holicích strojků docházelo dvacet pět dobrovolnic ve věku od 18 do 64 let jednou týdně po dobu 14 týdnů do naší laboratoře. Výsledky holení zkoumali odborníci.
 
Dámské strojky a inovace: Dámské strojky na holení neustále procházejí různými inovacemi. Některé strojky mají zvlhčující proužky. Ne u všech strojků jsou však funkční. Setkat se můžete i s dalšími vychytávkami slibující pohodlnější oholení. Které to jsou a jsou skutečně účinné?
 
Hodnocení dámských holicích strojků: Do hodnocení našeho testu jsme promítli holení, šetrnost k pokožce a pohodlnost při obsluze.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na dámské holicí strojky. S jakým holicím strojkem dosáhnete nejlepšího efektu? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.

Holítka jednorázová dámská (porovnat)

Holítka výměnná dámská (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Holítka výměnná dámská (13 výrobků)
poslední aktualizace: 3.7.2012
Holítka jednorázová dámská (6 výrobků)
poslední aktualizace: 3.7.2012


Přihlásit