Letní nabídka předplatného dTestu

Obsah únorového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 2/2024 Obsah únorového dTestu

Také v létě využíváte volnějšího režimu a čtete vše, nač jindy nezbývá tolik času? Využijte speciální letní nabídky předplatného dTestu, které zahrnuje již vydané časopisy z roku 2012 a k nim všechna čísla, která vyjdou do konce roku. Získáte dostatek podnětného čtiva nejen na dovolenou, navíc za zvýhodněnou letní cenu.  

Chcete-li si objednat předplatné dTestu nebo se dozvědět více o speciální letní nabídce, klikněte na tento odkaz. Pokud dTest zatím moc neznáte a chcete to změnit, stáhněte si na ukázku vzorové vydání zdarma.

 

5 důvodů, proč si pořídit předplatné dTestu

 • peníze vložené do předplatného se vám mohou vrátit už během jediného nákupu. Naše nezávislé testy mnohokrát ukázaly, že dražší výrobek není lepší než levnější konkurence.
   
 • jako předplatitelé získáte zdarma přístup do unikátní databáze výsledků více než 8500 testů na těchto webových stránkách.
   
 • s předplatným dTestu se stanete součástí velké rodiny spotřebitelů, kterou jen tak někdo neoklame. Informujeme vás o nástrahách trhu a bojujeme za vaše spotřebitelská práva.
   
 • praktické dárky, které nabízíme našim předplatitelům, vás potěší a  usnadní vám každodenní spotřebitelský život
   
 • penězi, které zaplatíte za předplatné, přispějete na realizaci dalších finančně náročných nezávislých testů, jejichž výsledky v budoucnu najdete v našem časopise. Pro zachování absolutní nezávislosti nezveřejňujeme v dTestu žádnou reklamu a příjmy z předplatného jsou tak hlavním zdrojem financování všech našich aktivit.

Přihlásit