Test šamponů pro barvené vlasy 2012

Sdílejte

Publikováno v časopise 6/2012

Barvíte si vlasy a rádi byste si uchovali barevný efekt co nejdelší dobu? Pomohou vám v tom šampony pro barvené vlasy, nebo jde jen o plané sliby výrobců? Odpověď vám přináší dTest.

Co zjistil dTest o šamponech pro barvené vlasy?

 
Jak je to s šampony pro barvené vlasy: Testovali jsme jedenáct výrobků. A jaký je výsledek? Všechny šampony pro barvené vlasy od nás dostaly známku nedostatečně. Podobný efekt měly levnější i dražší výrobky. 
 
Péče o vlasy: Šampony pro barvené vlasy nemají za úkol pouze uchovat dlouhodobější efekt barevných vlasů, ale také by měly o zatěžované vlasy kvalitně pečovat. Pět výrobků jsme mohli za péči o vlasy ohodnotit známkou dobře. Lepší výsledky mají šampony určené pro intenzivní péči o poškozené vlasy. 
 
Naše testování: V rámci našeho testování kvality šamponů jsme brali v potaz ochranu barvy, péči o vlasy, deklarované údaje, aplikaci a obal.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát přinášíme informace těm, kteří se zajímají o šampony pro barvené vlasy. Jaký výrobek si vybrat? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.

Testované výrobky - šampony (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Šampony pro barvené vlasy (11 výrobků)
poslední aktualizace: 14.6.2012


Přihlásit