Letní nabídka předplatného dTestu

Obsah lednového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 1/2023 Obsah lednového dTestu

Také v létě využíváte volnějšího režimu a čtete vše, nač jindy nezbývá tolik času? Využijte speciální letní nabídky předplatného dTestu, které zahrnuje již vydané časopisy z roku 2013 a k nim všechna čísla, která vyjdou do konce roku. Získáte dostatek podnětného čtiva nejen na dovolenou, navíc za zvýhodněnou letní cenu.  

5 důvodů, proč si pořídit předplatné dTestu

 • peníze vložené do předplatného se vám mohou vrátit už během jediného nákupu. Naše nezávislé testy mnohokrát ukázaly, že dražší výrobek není lepší než levnější konkurence.
   
 • jako předplatitelé získáte zdarma přístup do unikátní databáze výsledků více než 11 000 testů na těchto webových stránkách. Výsledky testů uvidíte také v naší mobilní aplikaci pro chytré telefony s operačním systémem Andorid nebo Apple iOS.
   
 • s předplatným dTestu se stanete součástí velké rodiny spotřebitelů, kterou jen tak někdo neoklame. Informujeme vás o nástrahách trhu a bojujeme za vaše spotřebitelská práva.
   
 • praktické dárky, které nabízíme našim předplatitelům, vás potěší a  usnadní vám každodenní spotřebitelský život
   
 • penězi, které zaplatíte za předplatné, přispějete na realizaci dalších finančně náročných nezávislých testů, jejichž výsledky v budoucnu najdete v našem časopise. Pro zachování absolutní nezávislosti nezveřejňujeme v dTestu žádnou reklamu a příjmy z předplatného jsou tak hlavním zdrojem financování všech našich aktivit.

Přihlásit