Test televizorů 2012

Sdílejte

Publikováno v časopise 5/2012

Rozhodli jste se pořídit si novou televizi? Jejich vývoj jde nestále kupředu. V současné době jsou oblíbené chytré televizory. Na jaké jsou úrovni a co všechno umí? dTest se zaměřil na jejich testování.
 

Co zjistil dTest o chytrých televizorech?

 
O chytrých televizorech: Moderní televizory se umí připojovat k internetu. Počítejte však s tím, že internet v chytré televizi může mít různá omezení.
 
Chytré televizory na našem trhu: V České republice toho chytré televizory neumí tolik jako třeba v USA či některých zemích Evropy. Nemají přístup do stejně rozsáhlých online archivů s filmy, seriály a dalším obsahem. 
 
Obraz testovaných televizorů: Všechny testované televizory mají alespoň uspokojivou kvalitu obrazovky. Rozdíly mezi jednotlivými modely jsou však znát. Některé televizory mají také funkci pro zlepšení plynulosti obrazu. 
 
Naše hodnocení televizorů: Při testování televizorů bereme v potaz obraz, zvuk, speciální funkce, obsluhu, tunery a připojení a spotřebu elektrické energie.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát přináší výsledky pro všechny, kteří si chtějí koupit novou televizi. Jak jsou kvalitní a co od "chytrých televizorů" zatím čekat nemůžeme? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.
dTest je tu pro vás. Tentokrát přináší výsledky pro všechny, kteří si chtějí koupit „chytrou televizi“. Jaké jsou její kvality a co od ní zatím čekat nemůžeme? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.Co zjistil dTest o chytrých televizorech?
 
O chytrých televizorech: Moderní televizory jsou s připojením na internet. Díky tomu si můžete stahovat aplikace stejně jako u smartphonů. Počítejte však s tím, že internet na chytré televizi může mít různá omezení.
 
Chytré televizory na našem trhu: V České republice nejsou chytré televizory na takové úrovni jako třeba v USA či některých zemích Evropy. Nemají dostatečný přístup do rozsáhlých online archivů s filmy. 
 
Obraz testovaných televizorů: Všechny testované televizory mají dostatečnou kvalitu obrazovky. Rozdíly mezi jednotlivými modely jsou však znát. Některé televizory mají také funkci pro zlepšení plynulosti obrazu. 
 
Naše hodnocení televizorů: Při testování chytrých televizorů jsme brali v potaz obraz, zvuk, speciální funkce, obsluhu, tunery, připojení a spotřebu elektrické energie.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát přináší výsledky pro všechny, kteří si chtějí koupit „chytrou televizi“. Jaké jsou její kvality a co od ní zatím čekat nemůžeme? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.

Testované výrobky - televizory (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Televizory 2011-2012 (167 výrobků)
poslední aktualizace: 11.5.2012


Přihlásit