Test kompaktních fotoaparátů 2012

Sdílejte

Publikováno v časopise 5/2012

Chcete si pořídit nový fotoaparát? Neřiďte se při jeho výběru pouze cenou či počtem megapixelů. Tyto ukazatelé nejsou to jediné, co vypovídá o kvalitě přístroje. I fotoaparát za méně peněz dobře fotí. dTest vám pomůže s jeho výběrem.

Co zjistil dTest o kompaktních fotoaparátech?

 
Levnější fotoaparáty: Bojíte se, že ani s omezeným finančním rozpočtem neseženete kvalitní výrobek? Omyl. Když si dobře vyberete, seženete i levnější model, který kvalitně fotí.
 
Kompakt versus zrcadlovka: Pěkné fotografie dokáží zachytit oba typy přístrojů. Pro laické focení vám bude kompakt stačit. Chcete-li však více než amatérské fotografie, volte fotoaparát s výměnným objektivem.
 
Kvalita fotografií: Prozradíme vám, jak kvalitně jednotlivé fotoaparáty fotografují. Vizuální zkoušky provádíme v různých situacích a světelných podmínkách, měříme rychlost fotografování a zkoumáme i schopnost aparátů zachytit nejmenší detaily.
 
Naše hodnocení: V celkovém hodnocení kvality kompaktních fotoaparátů jsme zohlednili kvalitu snímků, obsluhu, blesk, displej a kvalitu videa.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na kompaktní fotoaparát. Víte, jaký model z široké nabídky bude plně vyhovovat vašim požadavkům? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.

Testované výrobky - kompakty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Kompakty 2010-2012 (327 výrobků)
poslední aktualizace: 3.1.2013


Přihlásit