Test chytrých telefonů 2012

Publikováno v časopise 4/2012

Chytré telefony jsou mezi lidmi stále oblíbenější, a tak zákonitě roste i jejich nabídka. Výrobci vyvíjejí stále nové modely, ať už jde o drahé luxusní smartphony či levné přístroje za pár tisíc korun. Který přístroj si vyberete vy?
 

Co zjistil dTest o chytrých telefonech?

 
Ceny chytrých telefonů: Možná budete mít problém se ve velké nabídce chytrých telefonů zorientovat. Některé stojí přes deset tisíc korun, ale i ve střední třídě lze nalézt mnoho kvalitních modelů. Nejste-li příliš nároční, uspokojí vás i některé z levnějších.
 
Galaxy Note: Jaké výhody a nevýhody má nový Galaxy Note? Tento model je větší než jiné chytré telefony; velikostí se nachází na pomezí mobilu a tabletu. Co od něj můžete očekávat?
 
Nový Android: Model Galaxy Nexus přináší i novou verzi populárního operačního systému Android. Má nové zajímavé funkce.
 
Nevýhody chytrých telefonů: Hlavní nevýhodou smartphonů je kratší provozní doba při používání pokročilých funkcí. Není dobré je také kvůli cenám datového roamingu používat v zahraničí.
 
Hodnocení kvality mobilních telefonů: Při hodnocení mobilních telefonů jsme přihlíželi ke kvalitě samotného telefonu, posuzovali jsme provádění hovorů či práci s SMS, internetem a e-maily, dále funkci hudebního přehrávače, fotoaparát a videokameru, navigaci či synchronizaci.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme se opět zaměřili na chytré telefony. Máte přehled o novinkách a víte, který přístroj bude nejlepší právě pro vás? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.

Testované výrobky - mobilní telefony (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mobily a smartphony 2010-2015 (440 výrobků)
poslední aktualizace: 4.2.2016


Přihlásit