Jak ušetřit při nákupech?

Přečtěte si nový dTest

Aktuální číslo časopisu dTest 1/2020 Přečtěte si nový dTest

Vydáno: 18.11.2015   

Zaručeným způsobem, jak poznat kvalitu výrobků, jsou nezávislé a objektivní testy. Ty na českém a slovenském trhu jako jediný provádí dTest. Pořiďte si předplatné dTestu a spolehlivě poznáte, které potraviny, spotřebiče či výrobky pro děti jsou skutečně kvalitní a které za mnoho nestojí, i když se třeba honosí renomovanou značkou a mohutnou reklamou.

Otestovali jsme tisíce výrobků

Na tištěných i internetových stránkách časopisu dTest najdete testy potravin, domácích spotřebičů, elektroniky,
výrobků pro děti, kosmetiky a mnohých dalších. Od roku 1992 jsme otestovali více než 15 000 výrobků, odhalili jsme více než  500 nebezpečných výrobků a nesčetněkrát jsme prokázali, že dražší výrobek nemusí být nutně kvalitnější než levnější konkurence. Šetříme tedy vaši peněženku i vaše zdraví a zdraví vašich blízkých.

Jak pracujeme?

  • objektivně
    Výrobky nakupujeme anonymně v běžné obchodní síti. Výrobci ani prodejci nemohou ovlivnit náš výběr. Testy probíhají v nezávislých laboratořích. Pro hodnocení výrobků používáme objektivní kritéria.
  • nezávisle
    Náklady na testy a další naši činnost hradíme z předplatného a z veřejných zdrojů. Spolupracujeme s největšími evropskými a světovými spotřebitelskými organizacemi.
  • bez reklam
    Inzerenti ovlivňují nezávislost médií. V našem časopise ani na našich webových stránkách žádnou reklamu nenajdete

Jsme tu pro vás

Naším posláním je umožnit všem spotřebitelům nakupovat poučeně na základě objektivních informací. Přidejte se k rozrůstající se rodině našich předplatitelů, kteří vždy poznají kvalitu od nafouklé reklamní bubliny a díky tomu ušetří. Získáte nejen pravidelný přísun testů a spotřebitelských informací přímo do vaší schránky, ale také přístup do databáze výsledků více testů na těchto webových stránkách, přístup k výsledkům testů v mobilní aplikaci dTest, přednostní servis spotřebitelské poradny pro předplatitele a další výhody.

dTest - komplexní servis pro spotřebitele

dTest není jen časopis, ale také největší spotřebitelská organizace v České republice. Naším posláním je prosazování a ochrana zájmů a práv spotřebitelů. Aktivně vystupujeme proti nespravedlivým a neférovým obchodním praktikám a prosazujeme práva spotřebitelů na národní i evropské úrovni. Nabízíme odbornou pomoc a poradenství při řešení problémů, se kterými se v každodenním životě potýká každý z nás. Koupí předplatného podpoříte naši činnost, umožníte nám nadále provádět nezávislé testy, hájit práva spotřebitelů a rozšiřovat a zkvalitňovat naše služby.


Přihlásit