Test ručních šlehačů 2012

Sdílejte

Publikováno v časopise 4/2012

Chystáte se na koupi ručního šlehače? Chcete-li skutečně funkční přístroj, nevybírejte ho podle vzhledu. Některé designové přístroje mohou zklamat a naopak méně atraktivní šlehače příjemně překvapí.
 Co zjistil dTest o ručních šlehačích?

 
Variabilita ručních šlehačů: Ruční šlehače jsou určené na šlehání, hnětení a mixování. Jednotlivé přístroje mají různou úroveň vybavení. Některé slibují i výkony podobné domácím robotům. Na jaké se můžete skutečně spolehnout?
 
Šlehač versus kuchyňský robot: Je dobré si uvědomit, že šlehač nenahradí kuchyňského robota, i když mnohé šlehače jsou vybavené nástavcem s otočnou mísou. V našem testu všechny kromě jednoho modelu zklamaly. Do přístroje, který obstál, byste to na první pohled rozhodně neřekli.
 
Tyčové mixéry: Pro mnohé účely se hodí tyčový mixér, který je rychlý, jednoduchý a snadný na údržbu. Hodí se na mixování polévek a ocení ho především rodiče s malými dětmi. Není však vhodný na míchání těsta.
 
Naše hodnocení: Při hodnocení kvality ručních šlehačů jsme se zaměřili na funkce, obsluhu, zkoušku zátěžovým testem, bezpečnost, kapacitu a hlučnost.
 
dTest je tu pro vás. Při testování jsme se zaměřili na ruční šlehače? Jaká je jejich kvalita a co všechno umí? Mohou nahradit ruční roboty? Předplaťte si dTest a dozvíte se více.

Testované výrobky - ruční šlehače (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Ruční šlehače (30 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2021


Přihlásit