Test digitálních pian 2012

Sdílejte

Publikováno v časopise 3/2012

Digitalizace zaznamenává stále větší pokrok. S ním roste počet digitálních výrobků. Mezi ně patří i piana. Chcete si také koupit digitální piano? Měli byste vědět, že ne všechny výrobky dokáži akusticky nahradit klasický klavír.

Co zjistil dTest o digitálních pianech?

 
Digitální piana: Představují alternativu klasických pian, která jsou oproti digitální variantě velmi drahá. Digitální piana mají sluchátka i reproduktory. Dosahují však stejných kvalit jako klasické piano? 
 
Výhody digitalizace: Začínající i pokročilí klavíristé ocení možnost provedení záznamů do interní paměti přístroje. Některé modely mají možnost nahrávat na USB paměť a lze u nich přenést audio záznamy do počítače. Digitální piana mají i další výhody.
 
Výběr digitálního piana: Výběru digitálního piana věnujte značnou pozornost a dostatek času. Všechny modely, které vás zaujaly, si vyzkoušejte, popřípadě požádejte o pomoc zkušeného klavíristu.
 
Hodnocení digitálních pian: Do našeho hodnocení jsme promítli tyto aspekty - zvuk, hraní, obsluhu, spotřebu elektrické energie, zpracování a univerzálnost.
 
dTest je tu pro vás. Nyní přinášíme vyhodnocení testu, které potěší milovníky hudby. Zkoumali jsme digitální piana. Jaké výrobky na trhu jsou nejkvalitnější? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.

Testované výrobky - digitální piana (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Digitální piana (10 výrobků)
poslední aktualizace: 11.3.2012


Přihlásit