Test myček nádobí 2008

Publikováno v časopise 6/2008

V dnešní době stále přibývá domácností, ve kterých je samozřejmostí myčka na nádobí. Mnozí ji však stále považují za zbytečného "žrouta" vody. Tato pochybnost není na místě. Takové byly myčky dříve. Dnes vodu šetří. Vyplatí se myčka i vám?

Co zjistil náš test o myčkách na nádobí?


Vlastnosti myčky na nádobí: Je třeba počítat s tím, že myčky sice šetří vodu, ale rozhodně ne čas. Program mytí většinou trvá kolem dvou a půl hodin. Některé myčky jsou i hlučné. Testovali jsme vlastnosti jednotlivých výrobků a zaměřili jsme se i na kvalitu úsporného programu.

Boj se špínou: Testovali jsme mycí schopnost jednotlivých přístrojů při odstraňování špíny. Použili jsme především potraviny, které se těžko odstraňují (špenát, ovesné vločky, vejce), ale také zapečené nádobí. Jak si jednotlivé přístroje poradily?  

Bezpečnost myčky: Soustředili jsme se na bezpečnost, především na to, zda vodou z myčky nevytopíte sousedy či nezpůsobíte požár.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na myčky na nádobí. Skutečně vám ušetří práci? Jsou výhodné? Jaké vlastnosti mají konkrétní výrobky? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - myčky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Myčky 2008 (41 výrobků)
poslední aktualizace: 1.3.2009


Přihlásit