Test syrových kuřat 2012

Sdílejte

Publikováno v časopise 2/2012

Kupujete syrová kuřata? Jaká je jejich kvalita a můžete si být jisti jejich hygienickou nezávadností? Náš test vám odpoví na tyto a další otázky.

Co zjistil dTest o syrových kuřatech?

 
Normy pro chov kuřat: Chov kuřat u nás probíhá za určitých hygienických zásad, které by měly předcházet tomu, aby se ke kuřatům dostala jiná zvířata. Zaměstnanci musí rovněž kontrolovat, zda se kuřata chovají normálně atd.
 
Dejte si pozor: Při testování jsme u některých kusů chlazených kuřat objevili salmonelu. Šlo sice o výjimečné případy, ale naše mikrobiologické rozbory objevily i další problém, a to v podobě kampylobakteru.
 
Další zkoumání: Zaměřili jsme se i na odolnost nalezených bakterií k antimikrobiálním látkám. Výsledky odpovídaly normě.
 
Naše hodnocení: V našem testu syrových kuřat jsme hodnotili obsah vody, množství a složení tuku, mikrobiologické ukazatele a deklaraci.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme pro vás zkoumali syrová kuřata. Jde o kvalitní produkt, nebo byste si měli dávat pozor? Na co se soustředit? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.

Testované výrobky - syrová kuřata (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Syrová kuřata (17 výrobků)
poslední aktualizace: 8.2.2012


Přihlásit