Test dětských hrazdiček 2008

Publikováno v časopise 5/2008

Víte, že ne všechny dětské hrazdičky jsou zcela bezpečné? Provedli jsme pro vás test na deseti z nich a čtyři nevyhověly bezpečnostním požadavkům. Jak jsou na tom konkrétní výrobky? Nechte si poradit.

Co zjistil náš test o dětských hrazdičkách?

Nebezpečné dětské hrazdičky: Celkově byl zaznamenán růst nebezpečných výrobků určených dětem. Mnoho z nich pochází z Číny. Potíže jsou i s dětskými hrazdičkami. Co jim chybí? Některé mají nevyhovující konstrukci a jeden námi testovaný výrobek obsahoval dokonce části, které může dítě spolknout či vdechnout.

Jak vypadá bezpečná dětská hrazdička: Dětská hrazdička, která je bezpečná, musí vyhovovat požadavkům normy              ČNS EN 71-1:2006. Test vám přiblíží provedení takového výrobku a to, jak vypadá jeho konstrukce.

Důležitost návodu: Nepodceňujte důležitost návodu. Bohužel mnozí výrobci to dělají, alespoň námi testované výrobky měly návody s mnohými nedostatky.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na testování dětských hrazdiček. Které jsou skutečně bezpečné a kterým je lepší se vyhnout Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - hrazdičky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Hrazdičky (10 výrobků)
poslední aktualizace: 1.5.2008

Přihlásit