Získejte vzorové vydání časopisu dTest zdarma

Obsah říjnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 10/2022 Obsah říjnového dTestu

Od roku 1994 časopis dTest otestoval kolem 11 000 výrobků z více než 150 kategorií. Předplatitelé časopisu mají přístup k online databázi více než 7500 výsledků testů realizovaných v posledních sedmi letech. Připojte se k nim a získejte pravidelný přísun objektivních informací o výrobcích a službách, za něž vydáváte své peníze. Níže na této stránce si na ukázku můžete zcela zdarma stáhnout vzorové vydání časopisu.VYUŽIJTE MIMOŘÁDNÉ PŘÍLEŽITOSTI A OBJEDNEJTE SI PŘEDPLATNÉ dTESTU SE SLEVOU ZDE.

 

5 důvodů, proč si předplatit časopis dTest

 • peníze vložené do předplatného se Vám mohou vrátit už během jediného nákupu. Naše nezávislé testy mnohokrát ukázaly, že dražší výrobek není lepší než levnější konkurence.
   
 • jako předplatitelé získáte zdarma přístup do unikátní databáze výsledků více než 7500 testů na těchto webových stránkách.
   
 • s předplatným dTestu se stanete součástí velké rodiny spotřebitelů, kterou jen tak někdo neoklame. Informujeme vás o nástrahách trhu a bojujeme za vaše spotřebitelská práva.
   
 • praktické dárky, které nabízíme našim předplatitelům, Vás potěší a  usnadní Vám každodenní spotřebitelský život
   
 • penězi, které zaplatíte za předplatné, přispějete na realizaci dalších finančně náročných nezávislých testů, jejichž výsledky v budoucnu najdete v našem časopise. Pro zachování absolutní nezávislosti nezveřejňujeme v dTestu žádnou reklamu a příjmy z předplatného jsou tak hlavním zdrojem financování všech našich aktivit.

Přihlásit