Ušetřete v novém roce za mobilní volání

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2023 Obsah prosincového dTestu

Nedávno jsme upozornili na nepřehlednost nabídky mobilních operátorů a jejich vysoké ceny. Proto nyní na www.dtest.cz/tarify spouštíme srovnávač tarifů, který umožní rychlé nalezení optimální nabídky. Porovnejte svůj tarif s konkurenčními nabídkami a vyzvěte svého operátora ke změně.

Výsledky našeho průzkumu mezi více než 2800 respondenty ukázaly, že 73 % spotřebitelů považuje nabídky operátorů za nepřehledné. Velké množství rozličných balíčků zákazníky mate. Proto jsme vytvoříli jednoduchý srovnávač mobilních tarifů, který zákazníkům pomůže se v této džungli snadno zorientovat.

Srovnávač naleznete na www.dtest.cz/tarify. Po zadání měsíčně provolaných minut a odeslaných SMS se ihned dozvíte, jaký tarif či předplacená karta je pro vás ;cenově nejvýhodnější. Zároveň získátepotřebné informace také o podmínkách uzavíraných smluv, které nebývají na první pohled zákazníkům zřejmé a které mohou lákavou nabídku učinit nevýhodnou. Mezi nejproblematičtější pasáže patří zejména tarifikace, délka závazku u operátora, převoditelnost volných minut do dalšího období či automatické prodlužování smlouvy.

Stačí si najít vyúčtování za poslední měsíce a potřebné údaje napsat do našeho srovnávače mobilních tarifů. Ten vám obratem vyhledá nejvýhodnější nabídku na trhu podle zadaných potřeb a preferencí. Srovnejte svůj aktuální tarif s konkurencí a případně vyzvěte svého operátora k poskytnutí lepších podmínek.

V nejvýhodnější pozici budete, pokud máte uzavřenu smlouvou na dobu neurčitou, a můžete si nechat okamžitě přenést své číslo k jinému operátorovi. Adresovat svému operátorovi žádost o slevu samozřejmě můžetei v průběhu trvání smlouvy na dobu určitou, jen je vaše vyjednávací pozice slabší.

Přihlásit