Test MP3 a multimediálních přehrávačů 2012

Sdílejte

Publikováno v časopise 1/2012

MP3 a multimediální přehrávače mají silnou konkurenci v mobilních telefonech, který také přehrávají hudbu a umožňují zhlédnutí videa. Přesto jsou přehrávače stále oblíbené. A jak si z rozmanité nabídky vybrat přístroj, který vám bude nejvíce vyhovovat?

Co zjistil dTest o MP3 a multimediálních přehrávačích?

 
Moderní přehrávače: Mají mnoho užitečných funkcí, které se neustále zlepšují. Mnohé přístroje umí fotografovat, ale mají i navigační zařízení a lze je připojit k internetu přes wi-fi. Přehrávače se však nevyplatí vlastníkům chytrých mobilních telefonů.
 
Video u přehrávačů: Chcete si pořídit přehrávač s videem? Mnohé přehrávače tuto funkci mají. Měli byste však vědět, že velikost displeje a kvalita obrazu často pokulhávají.
 
Co je ještě důležité: Při výběru přehrávače se soustřeďte i na kvalitu sluchátek a výdrž baterie. Kvalita sluchátek se v průměru zlepšila, ale u některých modelů se stále setkáte s velmi nekvalitními sluchátky. Nepodceňujte ani obsluhu přehrávačů.
 
Naše hodnocení: Při hodnocení MP3 a multimediálních přehrávačů jsme brali v potaz zvuk, provozní dobu, obsluhu, mobilitu, odolnost, fotografie, video a vybavenost.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát potěšíme všechny, kteří se chystají koupit MP3 či multimediální přehrávač. Jaký přístroj bude pro vás nejlepší? Předplaťte si časopis dTest a budete vědět více.

Testované produkty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

MP3 a video přehrávače (141 výrobků)
poslední aktualizace: 29.11.2012


Přihlásit