Jak spolehlivá je vaše pračka a lednička?

Obsah únorového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 2/2024 Obsah únorového dTestu

Podělte se s námi o své zkušenosti, jak spolehlivě Vám slouží Vaše pračka a chladnička. Tři vylosovaní respondenti od nás navíc získají půlroční předplatné zdarma.

Důležitou informací, kterou uvádíme u testů některých typů výrobků, je míra spolehlivosti značky. K tomu ovšem potřebujeme vás a vaše zkušenosti. Tentokrát se ptáme na zkušenosti s jednotlivými značkami praček a chladniček. Pokud se o ně chcete s námi podělit, vyplňte prosím níže stručný elektronický formulář.

Tato anketa je zaměřena pouze na předplatitele časopisu dTest, a proto prosím uveďte při vyplňování svou předplatitelskou e-mailovou adresu pro ověření. Odpovědi z e-mailových adres neuvedených v našem systému budou z hlasování vyloučeny. Pro jednu e-mailovou adresu jsou přípustná maximálně dvě hlasování. Údaje o hlasování jsou zpracovávány odděleně od osobních údajů.

Tři vylosovaní respondenti od nás získají půlroční předplatné časopisu dTest včetně přístupu do elektronického archivu. Výhru lze využít pro prodloužení stávajícího předplatného případně jako dárek pro Vaše blízké.

Vyplnit krátký dotazník:

- spolehlivost praček

- spolehlivost chladniček
 

Děkujeme. Váš dTest

Přihlásit