Test MP3 přehrávačů 2008

Sdílejte

Publikováno v časopise 4/2008

Pořizujete si nový MP3 přehrávač a chcete od něj více než pouhé přehrávání hudby? Na trhu je mnoho takových přístrojů. Test pro vás otestoval kvalitu 22 výrobků.

Co zjistil náš test o MP3 přehrávačích?


Multifunkčnost: Dnes je mnoho přístrojů multifunkčních, a tak není problém si pořídit takový, který dokáže telefonovat, přehrávat hudbu, sledovat filmy, připojit se na internet a mnoho dalšího. Ale jaké jsou skutečné kvality těchto výrobků? My to víme.

Kvalita zvuku: Využijete-li vhodných sluchátek, nebudete mít problémy poslechnout si kvalitní hudbu. Ovšem právě sluchátka bývají častým problémem MP3 přehrávačů.

Video, fotoalbum atd.: Testovali jsme přístroje, které dokáží pracovat s multimediálním obsahem, a to nejen s hudbou. Víme, co jednotlivé přístroje umí, ale také vám prozradíme, co výrobci „nevychytali“.

Jak je to se softwarem: Zaměřte se při výběru i na kvalitu softwaru, který je k přístroji dodáván. Problémem mnohých výrobků je blokování použití přístroje v počítači, kde není program nainstalován. Naše přehledná tabulka vám dá odpověď, jak je to se softwary jednotlivých výrobků.

Plnohodnotné multimediální přehrávače: MP3 přehrávače můžeme rozdělit na ty, které přehrávají hudbu, a na ty, které můžeme označit jako multimediální. Přinášíme vám dvě tabulky, které vyhodnocují jejich kvality.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na MP3 přehrávače, které dnes mají mnohem více funkcí než dříve. Jaká je kvalita jednotlivých přístrojů a který z nich vám bude nejvíce vyhovovat? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované produkty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

MP3 a video přehrávače starší (205 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2009

Přihlásit